Jak zarabiać na TikTok?

Jak zarabiać na TikTok?

Co to jest TikTok?


TikTok to serwis społecznościowy do udostępniania wideo, którego właścicielem jest ByteDance, firma z Pekinu. Służy do tworzenia krótkich, komediowych, edukacyjnych i utalentowanych filmów wideo. Aplikacja została uruchomiona w 2017 roku na iOS i Androida na rynki poza Chinami.
 1. TikTok powstał w Chinach
 2. Ponad 900 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie.
 3. Ponad 1,6 miliarda pobrań w App Store i Google Play.
 4. Prawie 70% użytkowników TikTok ma od 16 do 24 lat, co oznacza, że tylko 30% ma 25 lat.
 5. Przeciętny użytkownik TikTok spędza w aplikacji ponad 54 minuty dziennie.
 6. Około 33% wszystkich użytkowników publikuje co najmniej jeden film dziennie.

Widać powyżej szaleństwa ludzi na TIKTOK, więc nie traćmy szansy na zarobienie pieniędzy i stanie się rynkową wartością nominalną.


Jak zarabiać na TikTok?

Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy na TikTok, o których mowa poniżej:


Możesz zarabiać na sponsorowaniu marki? Co to jest sponsorowanie?

Sponsoring marki to podejście marketingowe, w ramach którego marka daje Ci produkt i przedstawia go w swoim filmie. Kiedy twoja publiczność widzi, że ich (Ty) ulubiony influencer ma na sobie.


Przejdźmy do rzeczy i dowiedzmy się, jak zarabiać pieniądze na TikTok

Czy jesteś gotowy, aby zarabiać na TikTok? Należy wykonać poniższe kroki:


Szczerze mówiąc, nie ma ustalonych kroków, aby osiągnąć lub zrobić sponsoring marki. Zasadniczo wymaga to stworzenia świetnego profilu ze świetnymi obserwatorami i świetnymi postami, abyś miał świetne zaangażowanie, a tym samym ostatecznie przyciągnął wiele marek, a one skontaktują się z Tobą w sprawie sponsorowania marki. W przeciwnym razie możesz również skontaktować się z markami i zaproponować im, aby wzięli pod uwagę sponsorowanie zespołu. Zasadniczo obejmuje to „Influencer Marketing” i istnieje wiele narzędzi i agencji, z którymi możesz pracować lub współpracować, aby skorzystać z okazji do sponsorowania marki.


Wkrótce opublikujemy specjalny artykuł na temat: Jak rozpocząć korzystanie z TikTok? Aby pomóc Ci w stworzeniu konta na TikTok i tym, jak zdobycie większej liczby polubień, wyświetleń i followers zwiększy Twoje szanse na zdobycie okazji do pracy z marką do sponsorowania i być może umieszczenia na liście trendów TikTok, jeśli zarządzasz do umieszczenia na tej liście Duże marki i firmy skontaktują się z Tobą w celu promowania swojego produktu. Te kroki (zostaną wspomniane w nadchodzącym artykule) nie tylko pomogą Ci zdobyć więcej polubień, wyświetleń i obserwujących, ale także pomogą Ci zarabiać pieniądze dzięki sponsorowaniu marki i promocjom.


Możesz zarabiać na TikTok, zakładając konta, a następnie je sprzedając.


TikTok staje się coraz bardziej popularny w eCommerce lub przestrzeni produktowej podobnej do Instagram i Facebook. W dzisiejszych czasach jest tak wiele osób, które rozwijają profile TikTok wokół określonego zainteresowania i po tym, jak profil stanie się popularny, sprzedają go.


Musisz wybrać niszę, a następnie iść dalej i tworzyć zabawne filmy, najlepiej treści, które sprawią, że Twoje filmy będą popularne, aby przyciągnąć i zwrócić uwagę na Twój profil TikTok. Tworzenie popularnego profilu TikTok, a następnie jego sprzedaż, to kolejny sposób na zarabianie pieniędzy na TikTok, jest tak wiele osób, które to robią i legalnie zarabiają na TikTok.


Innym sposobem zarabiania pieniędzy z TikTok jest życie i zbieranie darowizn od widzów.


W tym celu musisz mieć co najmniej 1000 obserwujących na swoim profilu. Co możesz zrobić, tworząc filmy na temat popularnych i zyskujących popularność tematów, używając hashtagów.


Ta funkcja TikTok jest dla mnie bardzo fascynująca. TikTok Live to wbudowana platforma do zarabiania dosłownie od pierwszego dnia, działa prawie tak samo jak YouTube Live, na żywo, a widzowie przekazują / wysyłają pieniądze, jeśli podoba im się Twoje treści.


Jak to działa: TikTok jest trochę trudny, ponieważ Twoi widzowie nie mogą wysłać Ci bezpośredniej gotówki. Muszą kupić monety TikTok, które Ci wyślą. Po otrzymaniu monet możesz w przyszłości zamienić je w diamenty, a następnie możesz je zamienić na prawdziwe pieniądze.


Jak kupować monety na TikTok:


w tym celu należy wykonać czynności wymienione poniżej:


 1. Przejdź do swojego profilu TikTok.
 2. Kliknij w trzy kropki.
 3. Przejdź do Salda
 4. Kliknij Recharge
 5. Teraz możesz wybrać dowolny pakiet.
 6. Kliknij Saldo Google Play.
 7. Możesz wybrać dowolną opcję płatności (teraz Twoje pieniądze zostaną dodane do salda Google Play)
 8. Teraz pieniądze są dodawane do salda w Google Play (saldo może zająć 5 minut)
 9. Teraz kliknij Kontynuuj.
 10. To wszystko, twoje monety są dodawane do twojego konta TikTok.


Co możesz teraz zrobić z tymi monetami TikTok?


TikTok jest zaprojektowany w taki sposób, że możesz wysłać pieniądze do swojego ulubionego twórcy. Możesz wysłać im monety, jeśli podoba Ci się ich zawartość w ramach podziękowania za rozrywkę.


Co Stwórca robi z tymi monetami?


Możesz zamienić te monety w diamenty, a dalej możesz zamienić diamenty w prawdziwe pieniądze. W tym celu musisz mieć konto PayPal.


Dostępna jest funkcja następnego poziomu podobna do tej w chińskiej wersji TikTok o nazwie Douyin. W aplikacji Douyin, gdy twórca rozpoczyna transmisję na żywo, może dodać koszyk do produktu, który sprzedaje.


Jak wypłacić prawdziwe pieniądze z TikTok:


 • Aby zażądać wypłaty gotówki, musisz mieć konto PayPal. Upewnij się, że podałeś dokładne informacje na swoim koncie PayPal, kompletne i aktualne.
 • Możesz wypłacić minimum 100 dolarów amerykańskich.
 • Możesz wypłacić tylko wtedy, gdy saldo konta przekracza 100 USD.
 • Nie możesz wypłacić więcej niż 1000 USD dziennie.
 • Możesz dowiedzieć się więcej w TikTok T&C.

BONUS: Jeśli interesuje Cię więcej lajki, wyświetlenia, Followers TikTok, możesz sprawdzić Usługi TikTok w 4like.pl.


Pomoże Ci zdobyć potrzebnych Followers, Subskrypcje, lajki i komentarze w przystępnej cenie, osiągniesz pożądany wolumen sprzedaży