Konto na instagramie

Konto na instagramie

Prowadzę konto instagramowe, które opowiada o książkach. jest to tak zwany bookstagram. Kiedy zaczynałam liczyłam na to, aby zbudować chociaż niewielką społeczność, z którą będę mogła dzielić się odczuciami po przeczytaniu książki. Moje marzenia spełniły się bardzo szybko i mam w tej chwili kilka tysięcy obserwujących. Zaczęłam też zbierać doświadczenia z prowadzenia takiego konta i jestem bliska napisania instrukcji dla początkujących instagramerów.
Lubię sięgać po książki inne, nie te wyskakujące z lodówki, każdego czasopisma czy reklamujące się na innych portalach społecznościowych. Szukam mało znanych wydawnictw, takich, którym będzie się chciało, gdzie zazwyczaj znajdę coś ambitnego.
Oczywiście czytam też książki bardziej popularne, aby wyrobić swoje własne zdanie na ich temat i sprawdzić skąd te zachwyty i sprzedaż w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. Niejednokrotnie dziwi mnie to, że jakaś pozycja jest uznana za bestseller. Wyłapuję błędy i czasami odczuwam zdecydowanie grafomańskie zapędy. Jednak widać ludzie pewne rzeczy kupują. To trochę tak jak z muzyką, jeden lubi rocka a inny bawi się tylko z disco polo. Ciężko dyskutować o gustach.


Pomoże Ci zdobyć potrzebnych Followers, Subskrypcje, lajki i komentarze w przystępnej cenie, osiągniesz pożądany wolumen sprzedaży