Omówienie programu partnerskiego YouTube

Omówienie programu partnerskiego YouTube

Program partnerski YouTube zapewnia twórcom większy dostęp do zasobów i funkcji YouTube, takich jak bezpośredni dostęp do naszego zespołu pomocy dla twórców. Umożliwia także dzielenie się przychodami z reklam wyświetlanych w Twoich treściach. 


Minimalne wymagania kwalifikacyjne, aby dołączyć


 • Przestrzegaj wszystkich zasad zarabiania w YouTube.
 • Zasady zarabiania w YouTube to zbiór zasad, które umożliwiają zarabianie w YouTube. Jeśli jesteś partnerem YouTube, Twoja umowa, w tym zasady programu partnerskiego YouTube, wymaga przestrzegania tych zasad zarabiania, aby potencjalnie zarabiać pieniądze w YouTube.
 • Musisz mieszkać w kraju lub regionie, w którym dostępny jest program partnerski YouTube.
 • Uzyskaj ponad 4000 ważnych godzin czasu oglądania publicznego w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
 • Miej ponad 1000 subskrybentów.
 • Mieć połączone konto AdSense.

Lista kontrolna aplikacji do programu partnerskiego YouTube


Każdy, kto osiąga wymagany próg YouTube, może zgłosić się do programu partnerskiego YouTube, ale aby wziąć pod uwagę, musisz spełnić niektóre z wytycznych. Ta lista kontrolna ma na celu poprowadzić Cię przez proces aplikacji.


 • Upewnij się, że Twój kanał jest zgodny z zasadami i wytycznymi. Zgłaszając się, przejdziesz przez standardowy proces sprawdzania, aby sprawdzić, czy Twój kanał spełnia zasady i wytyczne. Do programu zostaną przyjęte tylko te kanały, które je spełniają. 
 • Włącz weryfikację dwuetapową na swoim koncie Google, co oznacza, że będziesz chronić swoje konto zarówno hasłem, jak i dodatkowym urządzeniem. Brak weryfikacji dwuetapowej może spowodować opóźnienie w sprawdzaniu aplikacji, więc zdecydowanie zalecamy to zrobić. 
 • Musisz mieć co najmniej 1000 subskrybentów i 4000 ważnych godzin czasu oglądania. Kiedy kanały jest oceniany pod kątem dostępu do programu partnerskiego YouTube, potrzebujemy kontekstu. Kiedy osiągasz ten próg, zwykle oznacza to, że masz więcej treści. Próg pomaga podjąć bardziej przemyślaną decyzję o tym, czy Twój kanał spełnia zasady i wytyczne. Do programu partnerskiego YouTube możesz zgłosić się dopiero po osiągnięciu tego progu.
 • Podpisz warunki programu partnerskiego YouTube. Możesz poprosić o powiadomienie, gdy osiągniesz próg liczby subskrybentów i godzin czasu oglądania. Gdy Twój kanał osiągnie próg, wykona
 1. Zaloguj się do YouTube.
 2. W prawym górnym rogu kliknij swoje zdjęcie profilowe> YouTube Studio.
 3. W menu po lewej stronie kliknij Zarabianie.
 4. Jeśli jesteś poniżej progu, kliknij Powiadom mnie, kiedy kwalifikuję się do otrzymania e-maila, gdy osiągniesz 1000 subskrybentów i 4000 godzin czasu oglądania w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jeśli osiągasz próg, kliknij Rozpocznij na karcie „Przejrzyj warunki programu partnerskiego”.
 5. Po podpisaniu terminu oznaczymy ten krok zielonym znakiem „Gotowe” na karcie „Przejrzyj warunki programu partnerskiego”.
 • Upewnij się, że masz tylko 1 konto AdSense. W ramach procesu zgłaszania musisz połączyć konto AdSense, aby otrzymać płatność.
 1. Kliknij Start na karcie „Zarejestruj się w Google AdSense”.
 • Jeśli masz już konto AdSense, użyj tego, które zostało już zatwierdzone. Możesz połączyć dowolną liczbę kanałów z jednym kontem AdSense.
 • Jeśli nie masz konta AdSense, możesz je utworzyć, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.


 • Gdy połączysz swoje konto AdSense, oznaczymy ten krok zielonym znakiem „Gotowe” na karcie „Zarejestruj się w Google AdSense”.

Uzyskaj recenzję. Gdy podpiszesz warunki programu partnerskiego YouTube i połączysz konto AdSense, Twój kanał zostanie automatycznie umieszczony w kolejce do sprawdzenia. Zautomatyzowany sytem i weryfikatorzy sprawdzą wtedy zawartość Twojego kanału, aby sprawdzić, czy jest ona zgodna ze wszystkimi wskazówkami.


Pomoże Ci zdobyć potrzebnych Followers, Subskrypcje, lajki i komentarze w przystępnej cenie, osiągniesz pożądany wolumen sprzedaży