Dlaczego warto zainwestować w lajki strony na FB?


FanPage to strona, która działa jak strona biznesowa. Gromadzi obserwujących, wyświetla reklamy.

Posiadając dużo polubień na FanPage możesz zwiększyć ruch na swojej witrynie i poprawić kampanię reklamową oferowanych przez Ciebie produktów.

Ilość polubień wyznacza Twoją pozycję w sieci.

Chcesz wypromować swoje produkty albo zarabiać pieniądze na reklamach?? Twoja strona musi mieć przynajmniej 10 000 polubień.

Jeśli nie masz czasu, by w naturalny sposób pracować na reputację w sieci, to pomożemy Ci z zasięgiem i drgnięciem Algorytmami.

Wzrasta popularność Twojego FanPage,

Twoja strona/FanPage wyświetli się, jako pierwsza w wynikach wyszukiwania,

Zwiększy zaangażowanie użytkowników Facebook,

Możliwości reklamowania dowolnego produktu lub firmy na FanPage.

Więc jeśli więc chcesz, aby Twoja kampania docierała do ​​szerszego grona odbiorców, zdecyduj się na naszą usługę.

Jest to Bardzo skuteczny sposób na uzyskanie większej liczby polubień/wypromowanie FanPage w krótkim czasie.

Liczba fanów i like zostanie zwielokrotniona.

Prześlij link, który będzie prowadził na Twój profil lub post.


Co Oferujemy:


Wyświetlenia są wartościowymi odsłonami od realnych ludzi.

Fanpage Fani Facebook

Fani na FanPage

Polubienia Strony FB

Like na facebook

Wyświetlenia Live Stream

Nowych Subskrybentów

Możliwość zakupu dowolnej ilości Like pod filmem/postem.zdjęciem jak również DisLike

Polubienia FaceBook Emoticony Lajki/Reakcje 💗😲😄😢😠

komentarze i również udostępnienia


Kupowanie lajków to już norma, na Facebooku, Instagramie albo na YouTube. Oczywiście na każdej z tych platform kupujemy co innego i na czym innym się skupiamy, ale wszędzie mechanizm jest taki sam. I co ważniejsze, działa wcześniej, bo algorytmy nie wyłapują naszych przyrostów jako coś nienaturalnego. Z czym wiąże się kupowanie lajków i dlaczego zazwyczaj jest to dobra inwestycja?


Czym są kupione lajki?


Wyobraź sobie, że masz konto na Instagramie. Pod każdym postem masz około 100 serduszek. Taka liczba może z czasem zacząć Cię nie zadowalać, zwłaszcza jeśli nie rośnie w górę. Wtedy możesz zapłacić za zwiększenie danej liczby. Po co? Głównie dla zasięgów. Jeśli szybko odnotujemy przyrost like, algorytm wykryje, że mamy szansę na zainteresowanie nowych odbiorców, więc zacznie polecać nasz profil. Trzeba jednak pamiętać, że kupione tak like, czy nawet follow, nie przekładają się w żadnym stopniu na rośnięcie grupy naszych fanów. To tylko puste liczby, które często za sporą kwotę umieszczamy koło naszej nazwy profilu.


Po co nam kupowane lajki?


Przede wszystkim dla zasięgów, co było już poruszone wyżej, ale mogą one też pomagać nam zbudować nasz wymarzony wizerunek. Często decydujemy się na doładowanie konta serduszkami, bo chcemy poczuć się jak celebryci. To samo tyczy się kupowania obserwatorów, bo taką usługę też możemy dostać. Jeśli kupujemy takie rzeczy z myślą, że pomogą stać się one nam gwiazdami danej platformy, to zdecydowanie nie tędy droga.