Jakie są korzyści z zakupu subskrypcji?


Osoba zakładająca kanał na YouTube decyduje się na to, aby przyciągnąć nowych klientów do swojego contentu/biznesu lub po prostu zarabiać na wyświetleniach filmu.

Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na to, aby pokazywać swoje prywatne życie w internecie. Jest to sposób na dodatkowy dochód nawet dla osób, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia. Sukces na YouTube można osiągnąć poprzez przesyłanie wartościowego kontentu dla swoich odbiorców.

Mega korzyści z zakupu Subów/Wyświetleń/Like YouTube to przede wszystkim większa liczba wyświetleń, która niesie za sobą większy przychód z reklam. Ilość Subskrybentów jest bardzo ważna, można dzięki nim dotrzeć do większej grupy osób oraz uzyskać lepsze wyniki wyszukiwania filmów w Google.

Zakup Subów/Wyświetleń/Like zwiększy wartość Twojego kanału. Im więcej subskrypcji, tym większe zainteresowanie na YouTube.

Dzięki temu bardzo szybko wskoczysz do TOP1 wyszukiwarki YouTube.


Co Oferujemy:


UWAGA! WYSOKA RETENCJA! High quality! High Retention!


Wyświetlenia są wartościowymi odsłonami od realnych ludzi.

Wyświetlenia HR pozycjonują twoje materiały w wyszukiwarce youtube.

Wyświetlenia Targetowe np: tylko z Polski

Subskrypcje na Youtube

Wyświetlenia na Youtube

Możliwość zakupu dowolną ilość Like pod filmem jak również DisLike

komentarze i również udostępnienia


Polski milioner i youtuber – Friz


Karol Wiśniewski (Friz), który niedawno gościł w programie Kuby Wojewódzkiego, zrobił tam całkiem niemałe wrażenie, a jego osiągnięcia robią wrażenie nawet wśród osób niezwiązanych z biznesem online. Ten 24 – letni milioner to jeden z najbardziej wpływowych youtuberów ostatnich czasów, a jego działania w Internecie pozwoliły mu na powiększenie swojego majątku o 10 mln zł i to tylko w ubiegłym roku. Do jego popularności przyczynił się w znacznym stopniu projekt ,,Ekipa”, polegający na nagrywaniu codziennego życia uczestników przedsięwzięcia, którzy zostali zamknięci w jednym domu oraz uruchomienie sprzedaży gadżetów z tym związanych. Warto zwrócić uwagę, jak sam Friz podkreśla na każdym kroku rolę innych osób w swoim sukcesie, co tylko potwierdza teorię, że zazwyczaj takie osiągnięcia to wynik współdziałania i współpracy całego zespołu, nie zaś pojedynczego człowieka. Trzeba wspomnieć również o prowadzonej działalności Karola w social mediach oraz podkreślić jego ogromne zasięgi sięgające milionów obserwujących, jednak wydaje się, że on sam jest świadomy tego jak ogromna odpowiedzialność leży na jego barkach. Z tego względu stara się pomagać innym twórcom w osiągnięciu wysokiej pozycji, a także angażuje się bardzo mocno w działalność charytatywną. Słuchając wypowiedzi Friza jest jasne, że posiada on wiele cech powszechnie uważanych za cechy dobrego lidera, a także można poczuć ogromne zaangażowanie i profesjonalizm oraz dojrzałość w prowadzeniu swojego biznesu, co pozwala zapomnieć o jego młodym wieku. Karol, którego magazyn Forbes umieścił na 2 miejscu najbardziej wpływowych twórców internetowych, zapowiada dywersyfikację działalności oraz wejście na giełdę w branży gamingowej, co prawdopodobnie zaowocuje kolejnymi sukcesami i to w najbliższej przyszłości.